دسته‌بندی نشده

آتلیه عروس

همه ما دوست داریم لحظات خوب و شاد خود را در قاب هایی زیبا همیشه به یادگار داشته باشیم. روز جشن ازدواج برای زوج های جوان و خانواده های آنان روز مهم، شیرین و پرخاطره ای به حساب می آید. بسیاری برای ثبت خاطرات این روز و حتی برای خاطره سازی بیشتر به آتلیه عروس مراجعه می کنند.
آتلیه عروسی برای تمامی عروس و دامادها یکی از انتخاب های ضروری و گاها دشوار به حساب می آید؛ زیرا هم زوج جوان و هم خانواده های آنان دوست دارند کار ثبت لحظه ها و مراسم عروسی به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد. امروزه ممکن است برخی از آتلیه های عروس برای انجام خدمات هزینه های هنگفتی را دریافت کنند؛ تحت چنین شرایطی باید نوع و میزان خدمات آنان به دقت بررسی شود.

بهترین آتلیه عروس و داماد در تهران

یکی از معیارهای مهم سنجش و مقایسه آتلیه عروس، مقایسه هزینه ها با خدمات دریافتی است. اما نکات دیگری نیز وجود دارند که هنگام عقد قرارداد با آتلیه عروسی باید به آن دقت و توجه کافی داشت.

 • نمونه کار

نمونه کارهای هر مجموعه ای یکی از سندهای مهم تشخیص کیفیت کاری آن است. عموما کارشناسان و عوامل آتلیه عروس برای معرفی بیشتر خدمات و تعداد مشتریانی که به آن ها اعتماد کرده اند، نمونه های کارهای قبلی خود را برای مشتریان جدید ارائه می دهند. شما با دیدن نمونه کارها علاوه بر سنجش کیفیت آتلیه عروس و داماد خواهید توانست نوع خدمات مورد نظر خود را نیز به کارشناسان آتلیه عروس منتقل کنید.
در بررسی نمونه کارهای آتلیه عروس، علاوه بر توجه به زیبایی عکس، کادر،ژست ها و چیدمان فضا به نکات فنی کارها از جمله نورپردازی، شارپنس عکس ها، روتوش و نور عکس نیز دقت کنید.

 • تجهیزات عکاسی

از میزان و کیفیت تجهیزاتی که یک آتلیه عروس می تواند برای عکاسی و فیلمبرداری مراسم جشن شما استفاده کند، سوال بپرسید. از تجهیزات فیلم برداری و عکاسی در فضای باز گرفته تا تعداد دوربین ها، هلی شات، رفلکتور و لنزهای مورد استفاده در استودیو.

 • عوامل عکاسی

بعد از عقد قرارداد، در روز مراسم عروسی و یا در آتلیه عروس و در هر مناسبت دیگری که نیاز به عکاسی و فیلم برداری جشن ازدواج وجود داشته باشد، شما تنها با عکاسان و عوامل اجرایی آتلیه عروس سروکار خواهید داشت. بنابراین قبل از عقد قرارداد با عوامل عکاسی و فیلم برداری ملاقات و صحبت کنید. با این کار از اخلاق شخصی و حرفه ای آن ها اطلاع حاصل خواهید کرد.
موارد زیادی پیش آمده است که به دلیل اختلاف سلایق و یا اختلافات جزئی خانواده های عروس و داماد با عوامل آتلیه عروسی، به کیفیت برگزاری مراسم لطمه ای جدی وارد آمده و به خاطرات ناخوشایندی در بهترین روز زوج جوان و خانواده های آنان انجامیده است.

آتلیه عروس با کادر خانم

یکی از دغدغه های خانواده ها و عروس و دامادهای جوان پوشش و رعایت نکات مذهبی در آتلیه عکاسی است. از نکاتی که در آتلیه مذهبی باید رعایت شود، استفاده از کادر خانم در تمامی امور مربوط به عکاسی، فیلم برداری، چاپ و ظهور عکس است. در نتیجه قبل از انتخاب آتلیه عروسی اطمینان حاصل کنید که دغدغه ها و اصول مورد نظر شما در نحوه اجرا و ارائه خدمات رعایت می شود.

آتلیه عروسی با قیمت مناسب

در مجموعه استودیو فیروزه با ارائه پیکیج های مختلف قیمت عکاسی عروسی تلاش کرده ایم تا تمامی زوج های جوان مذهبی، لحظات زیبای زندگی خود را تا سال ها در کنار خود داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت عکاسی عروسی در استودیو مذهبی فیروزه، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

کادر محجبه عکاسی در استودیو فیروزه

ما در آتلیه مذهبی فیروزه تمامی مراحل عکاسی از زوج های مذهبی را به گونه ای طراحی کرده ایم که تمامی دغدغه های خانواده های مذهبی تامین شود. مراحلی از قبیل عکاسی، فیلمبرداری، روتوش عکس، تدوین فیلم، طراحی آلبوم، تصویربردار، پوشش پرسنل، گریم و حتی برای چاپ عکس ها آتلیه مذهبی فیروزه تدابیری در نظر گرفته است.
روند عکاسی از زوج های جوان در آتلیه و یا در باغ ها و عمارت های خصوصی تماما توسط پرسنل محجبه خانم و با رعایت نکات حرفه ای عکاسی برای تهیه عکس های باکیفیت و حرفه ای انجام می شود.
یکی از دغدغه های خانواده های مذهبی که سرپوشیده و امن بودن باغ های خصوصی عکاسی است، با پیش بینی ها و هماهنگی هایی که توسط آتلیه مذهبی فیروزه صورت گرفته است، برطرف می شود؛ و زوج های جوان مذهبی می توانند بدون داشتن نگرانی از مشرف بودن خانه ها و آپارتمان های دیگر به فضای باغ، با خاطری آسوده در قاب های زیبای پرسنل آتلیه مذهبی فیروزه قرار بگیرند.
یکی از دیگر از دغدغه های دیگر زوج های مذهبی علاوه بر حضور کادر عکاسی خانم، خالی بودن باغ یا عمارت عکاسی در زمان حضور آن ها در مکان مورد نظر است. آتلیه مذهبی فیروزه برنامه ریزی و هماهنگی کارها را به گونه ای ترتیب داده است که با هماهنگی قبلی عروس و دامادها، کار عکاسی و فیلم برداری را تنها با حضور کادر خانم و خود زوج ها در لوکیشن مورد نظر ارائه می دهد.

خدمات آتلیه عروسی

 • فیلم برداری و عکاسی مراسم عروسی و عقد؛
 • تدوین فیلم و ویرایش عکس؛
 • طراحی آلبوم؛
 • ارائه عکس های مجزا و شاخص بر روی شاسی؛
 • برخی از آتلیه های عروسی، مانند آتلیه مذهبی فیروزه، هدایایی نیز برای مشتریان در نظر می گیرند؛
 • فیلم برداری کرین (فیلم برداری از بالای سوژه)؛
 • استفاده از استبلایزر (برای محو کردن اثر لرزش دست هنگام فیلم بردای)؛
 • کارمونت ( وسیله ای که بر روی ماشین برای فیلم برداری از عروس داماد در اتومبیل استفاده می شود)؛
 • اسلایدر (وسیله چهارچرخی که فیلم بردار و دوربین برای فیلم برداری سریع از زوایایی مختلف بر روی آن قرار می گیرند)؛
 • هلی شالت (یکی از تجهیزات فیلم برداری هوایی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *