که پیوندتان آسمانیست

بهترین قاب ها هدیه به شما که پیوندتان آسمانیست

بهترین قاب ها هدیه به شما

آتلیه مذهبی فیروزه

کادر محجبه و حرفه ای

آتلیه مذهبی فیروزه

با بهترین قیمت و تعرفه موجود

تحت نظارت اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران

به آتلیه مذهبی فیروزه خــوش آمــدید

به آتلیه مذهبی فیروزه خــوش آمــدید

 آتلیه مذهبی فیروزه با جمعی از بانوان متعهد و حرفه ای با هدف پوشش تصویری مراسم عروسی زوج های مذهبی و با تاکید بر اجرای مراسمات عروسی با در نظر داشتن شئونات اسلامی از سال ۹۸، با دریافت مجوزهای لازم از اتحادیه عکاسان، شریک شادی های شما بوده ایم.
در طول این سال ها، خلق لحظات خوش و ثبت و ضبط آن ها به بهترین شکل ممکن اصلی ترین دغدغه ما بوده است. علاوه بر همراهی تیم عکاسی و فیلم برداری با زوج های جوان، روند کاری ما برای مدیریت هر چه بهتر مراسم ازدواج، همراهی یک مشاور و مدیر پروژه با زوج ها از قبل تا بعد مراسم ازدواج است.
همچنین نظرداریم با ایجاد یک خیریه ی فیروزه ای برای اجرای رایگان مراسم عروسی نیازمندان، قاب زیبای خاطرات خوش را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کنیم. امیدواریم در آینده ای نه چندان دور و با یاری خداوند و حمایت فیروزه ای های عزیز بتوانیم در این امر موفق شویم.

پکیج ها و خدمات ما

etehad

تحت نظارت اتحادیه عکاسان است

داشتن جواز برای هر کسب و کاری یک اولویت مهم محسوب میشود تا به آن اعتبار ببخشد. استودیو فیروزه با اخذ مجوز های لازم از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران فعالیت می کند که این امر اطمینان خاطر را برای زوج های عزیزمان فراهم می کند

65656

مدیر برنامه همراه شماست!

روز برنامه شما بجز عکاس و فیلمبردار یکی از اعضای فیروزه بعنوان مدیر برنامه همراه شما خواهد بود تا کلیه هماهنگی ها را برای برگذاری هرچه بهتر مراسم شما انجام دهد و شما فقط از بهترین روز زندگی تان لذت ببرید.

file

فایل عکس ها را رایگان تحویل میدهد

طبق قوانین اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران مالک فایل عکس های مشتریان، آتلیه می باشد اما استودیو فیروزه برای احترام به حریم شخصی و تکریم مشتریان خود، کلیه فایل فیلم و عکس رو به عنوان هدیه به زوج های فیروزه ای تقدیم می کند.

emarat

باغ و عمارت های خصوصی دارد

آتلیه مذهبی فیروزه برای یکی از مهمترین دغدغه ی زوج های مذهبی یعنی باغ و عمارت اختصاصی، پیشنهادات خوبی را برای زوج های عزیز فیروزه ای ارائه می کند و برای پیدا کردن مناسب ترین لوکیشن آن ها را همراهی می کند.

kadre hrfee

کادر حرفه ای و محجبه دارد

یکی از مزیت های آتلیه مذهبی فیروزه همکاری با بانوان محجبه و درعین حال باتجربه چندین ساله در حوزه ودینگ و عروسی می باشد که کیفیت و امنیت را همزمان برای زوج های جوان فیروزه ای فراهم می کند.

aks

تجهیزات بروز و حرفه ای دارد

استودیو فیروزه با داشتن تجهیزات حرفه ای مانند دوربین های فول فریم سینمایی، تصویربرداری هوایی،استبلایزر دوربین و… آماده ی تولید بهترین کلیپ های عروس برای شما فیروزه ای های عزیز می باشد.

وبلاگ و اخبار