درباره ما بدانید!

ما با جمعی از بانوان متعهد و حرفه ای با هدف پوشش تصویری مراسم عروسی زوج های مذهبی و با تاکید بر اجرای مراسمات عروسی با در نظر داشتن شئونات اسلامی از سال ۹۸، با دریافت مجوزهای لازم از اتحادیه عکاسان، شریک شادی های شما بوده ایم.
در طول این سال ها، خلق لحظات خوش و ثبت و ضبط آن ها به بهترین شکل ممکن اصلی ترین دغدغه ما بوده است. علاوه بر همراهی تیم عکاسی و فیلم برداری با زوج های جوان، روند کاری ما برای مدیریت هر چه بهتر مراسم ازدواج، همراهی یک مشاور و مدیر پروژه با زوج ها از قبل تا بعد مراسم ازدواج است.
ما دوست داریم تمامی زوج های جوان فیروزه ای شوند. پکیج های خدماتی ما به گونه ای طراحی شده اند که بدون کم و کاستی در ارائه خدمات، متناسب با توان مالی افراد باشد.
همچنین نظرداریم با ایجاد یک خیریه ی فیروزه ای برای اجرای رایگان مراسم عروسی نیازمندان، قاب زیبای خاطرات خوش را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کنیم. امیدواریم در آینده ای نه چندان دور و با یاری خداوند و حمایت فیروزه ای های عزیز بتوانیم در این امر موفق شویم.

آتلیه مذهبی

در عصر حاضر و بار رشد همه جانبه تکنولوژی عکس های دیجیتالی بیش از گذشته به زندگی مردم راه یافته است. دلیل این موضوع را می توان آسان شدن روش های عکاسی مانند عکاسی با موبایل یا دوربین های خانگی عنوان کرد. اما هیچ کدام از روش های کم هزینه و ساده مذکور تا کنون نتوانسته است جای عکاسی حرفه ای و رونق کار عکاسان حرفه ای را کم رنگ کند؛ آتلیه مذهبی نیز یکی از کسب و کارهایی است که همچنان به صورت قدرتمند به فعالیت خود ادامه می دهد.
همانطور که در مطلب پیشین اشاره شد، آن دسته از شغل ها و خدماتی که به صورت حرفه ای به کار عکاسی مشغول بودند، علی رغم همه گیر شدن ابزارهای عکاسی، همچنان پر رونق باقی ماندند؛ یکی از این خدمات حرفه ای آتلیه عکاسی بود.
آتلیه از ریشه ای فرانسوی (Atelier) به معنای محلی بود که هنرجویان برای نقاشی از مردم به آن جا می رفتند. بعدها با ورود دوربین های عکاسی به عنوان نقاش زبر دست، آتلیه به محلی اطلاق شد که مردم برای عکاسی به آن جا مراجعه می کنند.
آتلیه مذهبی عروس، آتلیه ای است که در حین داشتن تمامی امکانات فنی آتلیه های حرفه ای، به لحاظ فرهنگی نیز حال و هوای مشتریان خاص خود را دارد. آتلیه مذهبی در واقع در ابعاد گوناگون فرایند عکاسی به فرهنگی بومی و مذهبی روی آورده است.

روند کار آتلیه مذهبی فیروزه

ما در آتلیه مذهبی فیروزه تمامی مراحل عکاسی از زوج های مذهبی را به گونه ای طراحی کرده ایم که تمامی دغدغه های خانواده های مذهبی تامین شود. مراحلی از قبیل عکاسی، فیلمبرداری، روتوش عکس، تدوین فیلم، طراحی آلبوم، تضویربردار، پوشش پرسنل، گریم و حتی برای چاپ عکس ها آتلیه مذهبی فیروزه تدابیری در نظر گرفته است.
روند عکاسی از زوج های جوان در آتلیه و یا در باغ ها و عمارت های خصوصی تماما توسط پرسنل محجبه خانم و با رعایت نکات حرفه ای عکاسی برای تهیه عکس های باکیفیت و حرفه ای انجام می شود.
یکی از دغدغه های خانواده های مذهبی که سرپوشیده و امن بودن باغ های خصوصی عکاسی است، با پیش بینی ها و هماهنگی هایی که توسط آتلیه مذهبی فیروزه صورت گرفته است، برطرف می شود؛ و زوج های جوان مذهبی می توانند بدون داشتن نگرانی از مشرف بودن خانه ها و آپارتمان های دیگر به فضای باغ، با خاطری آسوده در قاب های زیبای پرسنل آتلیه مذهبی فیروزه قرار بگیرند.
پرسنل آتلیه مذهبی فیروزه، با حضور در مراسم های عروسی خانواده های مذهبی برای مدیریت، تصویربرداری و برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی، تمامی مراحل و نکات برگزاری مراسم را با حفظ شئونات اسلامی و فرهنگی خانواده ها اجرا می کنند. پرسنل آتلیه مذهبی فیروزه با با رویکرد تخصصی به برگزاری مراسم های عروسی و همچنین سابقه کار با خانواده ها و زوج های مذهبی، پیش از انجام هر گونه هماهنگی یا تذکر، حساسیت های خانواده ها را در برنامه کاری خود تدارک دیده است.
از نکات تمایز آتلیه مذهبی فیروزه با سایر گروه های حرفه ای عکاسی مراسم های عروسی و غیره، رعایت همه جانبه شئونات اسلامی حتی در میان پرسنل و همکاران خود است. ما با تجربه چندین ساله اجرای مراسم های عروسی مذهبی،از پرسنل و تیم حرفه ای و محجبه برای حضور در مراسم عروسی و ثبت بهترین روز زوج های مذهبی جوان، استفاده می کنیم.
روند کاری دیگری که در آتلیه مذهبی فیروزه در راستای تکریم مشتریان و برطرف نمودن نگرانی های خانواده ها انجام می شود، تحویل تمامی فایل های عکس های ثبت شده به خانواده ها و زوج های جوان است. این روند در حالی در آتلیه مذهبی در پیش گرفته شده است، که طبق قوانین اتحادیه عکاسان، فایل عکس ها متعلق به عکاس و آتلیه است و آتلیه حق دارد فایل عکس ها را در آرشیو خود ذخیره و نگه داری کند.
آتلیه مذهبی فیروزه علی رغم قوانین مذکور و برای تامین نظرات مشتریان خود، یعنی خانواده ها و زوج های جوان، تمامی فایل های ثبت شده را، با حذف از آرشیو خود، در اختیار آن ها قرار می دهد.
همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره شد، تمامی مراحل عکاسی از ثبت و ضبط عکس و فیلم، گریم، پوشش و حتی چاپ عکس ها در آتلیه مذهبی فیروزه توسط پرسنل خانم انجام می گیرد.
همچنین در حین اجرای مراسم عروسی و برنامه هایی مانند عکاسی در عمارت یا باغ های اختصاصی، از طرف استودیو فیروزه شخصی به عنوان مدیر برنامه برای نظارت بر کار تیم گروه عکاسی و فیلم برداری و همچنین برگزاری هر چه بهتر مراسم در مجلس شما حضور خواهد داشت. مشاوره های مدیر برنامه با در نظر داشتن فرهنگ و حساسیت های خانواده های مذهبی انجام می شود تا مراسم عروسی زوج های جوان، با خلق خاطره های خوش پایان یابد.

بهترین قاب برای بهترین لحظات شما در آتلیه مذهبی فیروزه

آتلیه مذهبی فیروزه برای ارائه خدمات حداکثری به زوج ها مذهبی، پکیج های خدماتی متنوعی را برای شما در نظر گرفته است. پکیج های مذکور به گونه ای طراحی شده اند که همراه با ارائه خدمات کامل، متناسب با شرایط مالی و مقدار بودجه ای باشد که شما برای خدمات آتلیه مذهبی و برگزاری مراسم خود در نظر گرفته اید.
آتلیه فیروزه با طراحی و ارائه پکیج های خدماتی مختلف، در تلاش است به یکی از اهداف خود، یعنی ارائه خدمات به تمامی زوج های مذهبی با هر توان مالی، جامه عمل بپوشاند. مجموعه تیم آتلیه فیروزه با در اختیار داشتن دوربین ها و ابزارهای حرفه ای ثبت و ضبط عکس و فیلم، و همچنین پرسنل مجرب و توانمند، لحظات ناب زوج های مذهبی را در قاب هایی زیبا به یادگار می گذارد.
برای اطلاع از خدمات و پکیج های عکاسی آتلیه فیروزه، دریافت مشاوره کارشناسی و قیمت هر کدام از پکیج های خدماتی فیروزه، می توانید به واسطه شماره تلفن های ثبت شده با ما در تماس باشید.